Menu Strony
Facebook
Menu Kategorii

Wysłany przez w Trening | 0 komenatrzy

Poranny trening dla każdego!

Poranny trening dla każdego!

Poranny trening jest polecany każdemu, kto chce aktywnie zacząć dzień. Ćwiczenia nakręcają metabolizm, a ten zwiększa efekty w odchudzaniu. Nikt nie lubi wcześnie wstawać z łóżka, ale naprawdę warto znaleźć w sobie motywację. Poranny trening, jeszcze przed śniadaniem powoduje, że organizm jest w stanie spalić więcej kalorii, a co za tym idzie uzyskać lepsze efekty w odchudzaniu. Aby poranny trening był efektywny musi być krótki, intensywny i urozmaicony pod kątem pracy różnych partii mięśni.

 

Poranny trening i jego zalety:

1. Aktywujesz spalanie tkanki tłuszczowej – Twój metabolizm zacznie dzień od pracy na pełnych obrotach. Jeśli do tego skoncentrujesz się na zdrowych posiłkach w ciągu dnia, odchudzający efekt porannych treningów zobaczysz gołym okiem.

2. Ćwiczenia w domu – poranny trening możesz skutecznie przeprowadzić bez dodatkowe sprzętu w domowym zaciszu.

3. Energia na cały dzień – po zakończeniu ćwiczeń poczujesz się zdrowo, zastrzyk endorfin doda Ci energii na cały dzień.

4. Nie musisz wstawać dużo wcześniej – poranny trening powinien być krótki i intensywny, dlatego jeśli lubisz pospać trochę dłużej wystarczy 15 minut intensywnych ćwiczeń, by rozbudzić całe ciało.

5. Więcej czasu popołudniu i wieczorem – ćwicząc rano nie będziesz mieć wyrzutów sumienia, gdy nagle coś Ci wyskoczy i nie będziesz wstanie wykonać popołudniowego lub wieczornego treningu.

Poranny trening dla każdego:

Wykonujemy 2 serie ćwiczeń w pierwszym tygodniu i 3 serie w kolejnych. W drugim tygodniu ćwiczeń zaczynamy zwiększać ilość powtórzeń o jeden każdego dnia i w przypadku ćwiczeń na czas o jedną sekundę każdego dnia. Trening wykonujemy 5 dni w tygodniu. Jeszcze za nim zaczniesz ćwiczyć ustal sobie cel jaki chcesz osiągnąć. W tym przypadku będzie to ilość powtórzeń i po osiągnięciu tego celu zacznij urozmaicać swój trening, zmieniaj ćwiczenia na trudniejsze.

10 pompek

 

poranny trening

20 brzuszków

 

poranny trening

30 sekund przysiad przy ścianie

 

poranny trening

30 sekund deska

poranny trening

20 wykroków

poranny trening

10 wyskoków

poranny trening

 

Pamiętajcie, aby przed każdym treningiem wykonać krótką rozgrzewkę.

Napisz odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *